מיקום באתר: האתלט: עמוד ראשי כתבות ומאמרים מאמרים שיטת אימון פילאטיס - רקע

חברת האתלט מציעה מחירים סיטונאיים לקניות גדולות, למוסדות וללקוחות עסקיים. כדי לקבל מחירים אלו יש להרשם לחנות.

splash new orangeחדש: פתחנו חנות שמתמקדת בציוד להתעמלות מתונה (אירובי יוגה פילאטיס ועוד...) ובציוד הפעלה וחוויה / הפסקה פעילה.
כתובת: מושב ישעי משק 41 בחצר משפחצ עוקשי  טלפון של בועז 050-3888221. מוזמנים להגיע!

נווטו לחנות באמצעות Wazeשיטת אימון פילאטיס - רקע

PDFהדפסהדואר אלקטרוני

שיטת אימון פילאטיס - רקע

שיטת פילאטיס הינה שיטת אימון גופני הקרויה על שם מפתחה, ג'וזף פילאטיס.

השיטה מתייחסת אל הגוף כאל יחידה שלמה ולה רצף תרגילים המבוצעים ברפרטואר של תרגילי מזרון ומכשירים. התרגול בשיטת פילאטיס הינו דינאמי ומצריך דיוק ושליטה בתרגילים הנדרשים.

השיטה מבוססת על תיקון ושינוי דפוסי תנועה לקויים ושכלול היכולות הגופניות.

פילאטיס היא שיטת אימון המתאימה לכלל האוכלוסיה ובהחלט מתאימה לטיפול בפציעות, כאבי ברכיים ולמתעמלים בעלי מאפיינים מיוחדים.

עם הזמן נפוצה השמועה שפילאטיס היא התעמלות שפותחה לרקדנים, אך הדבר לא מדויק. ג'וזף פילאטיס היה אדם בעל מגבלות גופניות שחיפש לעצמו פתרונות וכך יצר את השיטה. הרקדנים אימצו את השיטה כי היא נותנת להם את המענה המושלם לעבודה הפיזית שלהם.

מנסיוני ראיתי ונוכחתי לדעת ששיטת פילאטיס היא סוג אימון המתאים לכל אדם. אני נהנית לראות את ההתקדמות הרבה של האנשים, ואת השינוי הגדול שהפילאטיס עשה להם במודעות לגופם: ביציבה, בכוח, בגמישות, בריכוז וכמובן לנפש.

אין ספק שפילאטיס זו דרך חיים.

ב – shiris' האימון תוכנן כך שיענה על צרכיו של כל מתעמל באופן אישי ויחודי ומאפשר להנות מאימון מאוזן, בטוח ויעיל. בסטודיו מתאמנים 4 אנשים בשעור, דבר הנותן להם יחס אישי והתקדמות בהתאם ליכולתם.

המאמר נכתב על ידי שירי חפץ, בוגרת האקדמיה למוסיקה ומחול ומדריכת פילאטיס מוסמכת body arts and science. שירי חפץ היא בעלת הסטודיו לפילאטיס – shiris' ברחוב רופין 23 רחובות 08-9363652

שירי חפץ - סטודיו לפילאטיס


 

חיפוש מוצר בחנותחיפוש מתקדם

קטגוריות

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

התחברות והרשמה לחנות


גלגלת מוצרים

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

האתלט בפייסבוק